Produkty

Poznaj techniki, których używam na co dzień, które pozwalają mi i moim klientom osiągać ponadprzeciętne zyski z inwestycji w nieruchomości.

Szkolenia on-line

Kompleksowe szkolenia on-line dostępne w zamkniętej strefie użytkownika. Masz do nich dostęp 24/7 z dowolnego urządzenia.

Sekrety inwestora

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości na wynajem, ale nie wiesz od czego zacząć to w tym szkoleniu dostaniesz gotową instrukcję, krok po kroku, w jaki sposób budować swój dochód pasywny, w sposób bezpieczny i przewidywalny.

Tylko: 3997 zł

Jak kupić okazyjne mieszkanie na wynajem

Poznaj mój "7-krokowy proces zakupu mieszkania na wynajem poniżej wartości rynkowej".

To szkolenie zaprojektowałam specjalnie dla osób, które chcą bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze i szukają dobrej okazji, aby zacząć budować dodatkowy dochód z wynajmu.

Jest to obszerny i kompletny kurs multimedialny, który przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu.

blank

Klub: Successful Investor Society

Klub zrzesza zamkniętą społeczność inwestorów, którzy szukają najnowszej i najbardziej aktualnych technik inwestycyjnych. Jest to połączenie wiedzy, grupy wsparcia, regularnych spotkań, warsztatów na żywo i prowadzonych przeze mnie analizy konkretnych przypadków.

Tylko: 97 zł / ms-c

Wywiady z ekspertami

blank

Wywiad ze specjalistą ds. technicznym, inżynierem budownictwa

Wywiad ze specjalistą ds. technicznym, inżynierem budowlanym, inspektorem nadzoru, który specjalizuję się w prowadzeniu projektów inwestycyjnych. Żaden remont, adaptacja, budowa nie stanowi dla niego problemu. Jego wiedza zaoszczędzi Ci dużo problemów i pieniędzy. Tylko jedna jego podpowiedź pozwoliła mi zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych przy tylko jednym remoncie.

blank

Wywiad z radcą prawnym

Wywiad z radcą prawnym, który specjalizuje się w nieruchomościach. Wytłumaczy w sposób przystępny prawne rozwiązania i pokaże na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu wszelakich umów. Dzięki niej na pewno bezpiecznie zakupić mieszkanie i je wynajmiesz. Tylko dla mnie ujawniła przed kamerą kreatywne rozwiązania w zgodzie z literą prawa.

blank

Wywiad z ekspertem ds. kredytów

Wywiad z ekspertem ds. kredytów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów inwestycyjnych. Przekaże Ci cenne wskazówki jak otrzymać kredyt hipoteczny na dobrych warunkach i jak zastosować dźwignie finansowe w oparciu o kredyty. I to nawet w momencie, gdy masz niewielkie oszczędności.

blank

Wywiad z rzeczoznawcą majątkowym

Wywiad z rzeczoznawcą majątkowym, pośrednikiem nieruchomości, zaawansowanym inwestorem. Na podstawie wiedzy, swoich analiz i twardych faktów wskaże Ci dokąd zmierza rynek nieruchomości. Dowiesz się, czy grozi nam kryzys finansowy, czy wzrosną stopy procentowe i pokaże jak zarabiać w każdym okresie w branży nieruchomosci.

blank

Wywiad z główną księgową

Wywiad z Katarzyną Gregorek, która od wielu lat pracuje w firmie “Personalne Centrum Nieruchomości” i jest główna księgową. Katarzyna zajmuje się obsługą mieszkań oraz rozliczaniem klientów.

blank

Wywiad z Architektem, Ekspertem ds. Adaptacji Kamienic

Wywiad ze specjalistą w branży architektonicznej.  Podczas rozmowy wytłumaczy jakie problemy mogą wyniknąć podczas zakupu mieszkanie w kamienicy, na jakie aspekty zwrócić uwagę w trakcie zakupu, w jaki sposób ocenić stan techniczny nieruchomości, na jakie aspekty wyposażenia budynku trzeba zwrócić uwagę i wiele więcej. Jego wiedza poparta kilkunastoletnim doświadczeniem pozwoli Ci uniknąć kosztownych błędów i pozwoli Ci podejmować przewidywalne i bezpieczne decyzje inwestycyjne.

Wywiady

Merytoryczne wywiady z topowymi ekspertami z zakresu rynku nieruchomości.

blank

Wywiad z Architektem, Ekspertem ds. Adaptacji Kamienic

Wywiad z Pawłem Andrysiakiem, który jest specjalistą w branży architektonicznej.  Podczas rozmowy wytłumaczy jakie problemy mogą wyniknąć podczas zakupu mieszkanie w kamienicy, na jakie aspekty zwrócić uwagę w trakcie zakupu, w jaki sposób ocenić stan techniczny nieruchomości, na jakie aspekty wyposażenia budynku trzeba zwrócić uwagę i wiele więcej. Jego wiedza poparta kilkunastoletnim doświadczeniem pozwoli Ci uniknąć kosztownych błędów i pozwoli Ci podejmować przewidywalne i bezpieczne decyzje inwestycyjne.

blank

Wywiad z Radcą Prawnym

Wywiad z Ewą Tamarą Szuber-Bednarz, która jest radcą prawnym specjalizującym się w nieruchomościach. Wytłumaczy w sposób przystępny prawne rozwiązania i pokaże na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu wszelakich umów. Dzięki niej na pewno bezpiecznie zakupić mieszkanie i je wynajmiesz. Tylko dla mnie ujawniła przed kamerą kreatywne rozwiązania w zgodzie z literą prawa.

blank

Wywiad z Główną Księgową

Wywiad z Katarzyną Gregorek, która od wielu lat pracuje w firmie “Personalne Centrum Nieruchomości” i jest główna księgową. Katarzyna zajmuje się obsługą mieszkań oraz rozliczaniem klientów.

blank

Wywiad z Ekspertem ds. Kredytów

Wywiad z Elżbietą Witecką, która jest ekspertem ds. kredytów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów inwestycyjnych. Przekaże Ci cenne wskazówki jak otrzymać kredyt hipoteczny na dobrych warunkach i jak zastosować dźwignie finansowe w oparciu o kredyty. I to nawet w momencie, gdy masz niewielkie oszczędności.

blank

Wywiad z Rzeczoznawcą Majątkowym

Wywiad z Marcinem Lewandowskim, który jest rzeczoznawcą majątkowym, pośrednikiem nieruchomości, zaawansowanym inwestorem. Na podstawie wiedzy, swoich analiz i twardych faktów wskaże Ci dokąd zmierza rynek nieruchomości. Dowiesz się, czy grozi nam kryzys finansowy, czy wzrosną stopy procentowe i pokaże jak zarabiać w każdym okresie w branży nieruchomosci.

blank

Wywiad z Inżynierem Budownictwa

Wywiad z Pawłem Zielińskim, który jest specjalistą ds. technicznych, inżynierem budowlanym, inspektorem nadzoru, który specjalizuję się w prowadzeniu projektów inwestycyjnych. Żaden remont, adaptacja, budowa nie stanowi dla niego problemu. Jego wiedza zaoszczędzi Ci dużo problemów i pieniędzy. Tylko jedna jego podpowiedź pozwoliła mi zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych przy tylko jednym remoncie.

Wydarzenia na żywo

Poznasz tam strategie, których nie możesz przeczytać na blogu… CZY kursie… CZY podczas webinaru lub Live’a na Facebooku. Są to informacje, którymi dziele się tylko za zamkniętymi drzwiami i które są podstawą późniejszych sukcesów wielu osób... Podczas wydarzeń na żywo poznasz inne osoby, które dążą w tym samym kierunku co Ty, a być może nawet rozpoczniesz z kimś współpracę.

blank

Warsztaty z umiejętności miękkich dla inwestorów

2-dniowe warsztaty z UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH DLA INWESTORÓW. Najbliższa edycja odbędzie się 8-9 lutego 2020 r. w Warszawie. Jest to coś co utrzyma Twój entuzjazm na poziomie, którego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

Tylko: 4447 zł

Praca indywidualna

Jeżeli zależy Ci na najwyższych wynikach, indywidualnym podejściu oraz oszczędzeniu maksymalnej ilości czasu to zapoznaj się z poniższymi pakietami.

blank

Konsultacje indywidualne

Konsultacje indywidualne są dla Ciebie jeśli chcesz zaplanować swoją indywidualną ścieżkę inwestycyjną lub uzyskać poradę i pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości, w szczególności jeśli mają one skomplikowaną sytuację prawną, techniczną lub problem, którego nie umiesz sam rozwiązać.

Tylko: 1997 zł / h

blank

Konsultacje z moimi ekspertami

Jeżeli masz skomplikowany problem dotyczący zakupu lub sprzedaży nieruchomości, który wymaga specjalistycznej wiedzy to możesz skorzystać z pomocy ekspertów z którymi współpracuję, a którzy są znakomitymi fachowcami w branży nieruchomości i doskonale rozumieją wymagania i potrzeby inwestorów.

Od: 997 zł / h

blank

Zakup nieruchomości szytej na miarę

Prowadzimy kompleksową obsługę osób, które szukają dla siebie idealnej nieruchomości pod wynajem. Cały proces może być przeprowadzony bez zaangażowania ze strony klienta, uwzględniając jego możliwości i cele finansowe, przeprowadzenie remontu oraz procesu adaptacji, a także zarządzanie długoterminowym najmem.

blank

Gotowe projekty inwestycyjne

Jest to dla osób, które chcą rozpocząć indywidualną współpracę ze mną. Obejmuje on możliwość zakupu nieruchomości poniżej wartości rynkowej lub gotowy projekt inwestycji przygotowany od A do Z w atrakcyjnej cenie. Są to "perełki", które nie trafiają na rynek i ma do nich dostęp tylko bardzo wąska grupa topowych inwestorów.

>