Jesteś gotowy przenieść swoje inwestycje na Następny Poziom?

Paweł Bondalski

przedsiębiorca, trener mentalny w sporcie i biznesie

Miałem przyjemność korzystać z usług doradczych Pani Alicji, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, na pewno udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki jej wsparciu. Polecam każdemu kto chciały inwestować w nieruchomości i potrzebuje merytorycznej pomocy w tej branży.

Alicja Flicińska

Profesjonalna inwestorka

Czego możesz się spodziewać podczas specjalistycznej konsultacji z moimi ekspertami?

Jeżeli masz skomplikowany problem dotyczący zakupu lub sprzedaży nieruchomości, który wymaga specjalistycznej wiedzy to możesz skorzystać z pomocy ekspertów z którymi współpracuję, a którzy są znakomitymi fachowcami w branży nieruchomości i doskonale rozumieją wymagania i potrzeby inwestorów.


Zapoznanie z problemem

Here you tell them what your part of the job is before hopping on the call (eg. looking at their website, analyzing their brand, checking their social media engagement, …)

Polecenie zaufanego eksperta

What’s going to happen during the call? What are the benefits your future clients will get?

Rozwiązanie problemu przez eksperta

Tell them what they will get away with or what will happen after the call. Ideally you want to have a clear tangible result after having the call

O mnie

Nazywam się Alicja Flicińska i jestem właścicielką biura "Personalne centrum nieruchomości" obsługującego inwestorów oraz zajmującego się profesjonalnym zarządzaniem najmem. 


Jestem również profesjonalnym, licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.


W swojej karierze obsłużyłam transakcje na rynku nieruchomości na ponad 400 milionów złotych.

Jak wygląda zamówienie konsultacji?


KROK 1

Konsultacja zaczyna się od umówienia rozmowy wstępnej za zwrotny depozyt 100 zł*, który jest wymagany, ponieważ dostaje wiele takich zapytań i chcę wybrać tylko zdecydowane osoby, które na poważnie chcą porozmawiać.

KROK 2

Zapłać depozyt


Żeby dokonać wpłaty depozytu naciśnij poniższy przycisk i przejdź do karty:

KROK 3

Ustalenie szczegółów rozmowy


Po dokonaniu płatności będziesz miał możliwość wyboru wolnych terminów oraz ustalimy wszystkie szczegóły spotkania.

WAŻNE! Ten depozyt będzie do Ciebie zwrócony po zakończeniu rozmowy bez względu na to czy zdecydujesz się na skorzystanie z dalszej konsultacji, czy też nie. Natomiast jeżeli nie pojawisz się na umówionej rozmowie wówczas depozyt nie zostanie do Ciebie zwrócony.

profile-pic
Maciej Sztor

Współpracę z Alicją Flicińską zacząłem około 5 lat temu. Zaczynałem wówczas od zera w temacie nieruchomości. Odbyłem kilka szkoleń i byłem zdecydowany by kupić jak najszybciej jakieś mieszkanie i stać się szczęśliwym posiadaczem mieszkania na wynajem i czerpać z niego czyste zyski... Poznałem Alicję podczas jednego ze szkoleń. Przyznam, że miałem wówczas trochę inną wizję mojego inwestowania, bo chciałem to zrobić po swojemu - i całe szczęście, że to Alicja przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu pierwszego mieszkania na wynajem, bo mógłbym zwyczajnie "wtopić"! To ona znalazła odpowiednie mieszkanie w dobrej lokalizacji i odpowiednim układzie pomieszczeń. Dzięki kompleksowej obsłudze i swoim znajomościom pomogła mi uzyskać kredyt na zakup i remont. Alicja załatwiła sprawną i profesjonalną ekipę remontową, więc moja wizyta w mieszkaniu była tylko(!) przed jego zakupem! Mieszkanie zostało odpowiednio urządzone, wyposażone i w końcu szybko wynajęte. Alicja zajęła się wszystkim od A do Z. Zaraz potem zakupiłem kolejne mieszkanie i podobny scenariusz.

Dziś PCN zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z wynajmem.

Mogę szczerze polecić Alicję jako fachowca w tym temacie.

Na co czekasz? Czas przenieść Twoje inwestycję na wyższy poziom!

Alicja Flicińska © 2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>