Jak kupić okazyjne mieszkanie na wynajem

Poznaj mój "7-krokowy proces zakupu mieszkania na wynajem poniżej wartości rynkowej".


To szkolenie zaprojektowałam specjalnie dla osób, które chcą bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze i szukają dobrej okazji, aby zacząć budować dodatkowy dochód z wynajmu.


Jest to obszerny i kompletny kurs multimedialny, który przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu.

5+
GODZIN VIDEO
4
MODUŁY
25
LEKCJI
profile-pic
blank

Współpracę z Alicją Flicińską zacząłem około 5 lat temu. Zaczynałem wówczas od zera w temacie nieruchomości. Odbyłem kilka szkoleń i byłem zdecydowany by kupić jak najszybciej jakieś mieszkanie i stać się szczęśliwym posiadaczem mieszkania na wynajem i czerpać z niego czyste zyski... Poznałem Alicję podczas jednego ze szkoleń. Przyznam, że miałem wówczas trochę inną wizję mojego inwestowania, bo chciałem to zrobić po swojemu - i całe szczęście, że to Alicja przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu pierwszego mieszkania na wynajem, bo mógłbym zwyczajnie "wtopić"! To ona znalazła odpowiednie mieszkanie w dobrej lokalizacji i odpowiednim układzie pomieszczeń. Dzięki kompleksowej obsłudze i swoim znajomościom pomogła mi uzyskać kredyt na zakup i remont. Alicja załatwiła sprawną i profesjonalną ekipę remontową, więc moja wizyta w mieszkaniu była tylko(!) przed jego zakupem! Mieszkanie zostało odpowiednio urządzone, wyposażone i w końcu szybko wynajęte. Alicja zajęła się wszystkim od A do Z. Zaraz potem zakupiłem kolejne mieszkanie i podobny scenariusz.

Dziś PCN zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z wynajmem.

Mogę szczerze polecić Alicję jako fachowca w tym temacie.

Maciej Sztor

UWAGA! OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Jak kupić okazyjne mieszkanie na wynajem

... jest to obszerny, wypełniony wiedzą program, który zawiera dostęp do specjalnej, chronionej hasłem sfery użytkownika, gdzie znajdziesz multimedialne lekcje, podzielone na dogodne dla Ciebie kawałki, z których zbudowany jest cały program tak, abyś mógł zainwestować swój czas każdego dnia.

W wielu lekcjach dostajesz od razu narzędzia lub ćwiczenia do zrobienia.

Program ten polega na Twoim czynnym zaangażowaniu, ponieważ to spowoduje Twoją transformację.

blank
blank

Dostajesz dostęp do:

Dożywotni dostęp
do kursu

Ponad 5+ godzin 
nagrań video

Ćwiczenia i pliki
do pobrania

Quizów sprawdzających wiedzę

W PROGRAMIE DOWIESZ SIĘ O...

blank
Moduł 1
Przygotowanie do inwestycji
 • Jak poprawnie określić stan swojej gotówki oraz zdolności kredytowej
 • W jaki sposób dokonać wyboru priorytetów inwestycyjnych
 • Jak określić do kogo ma być skierowane mieszkanie na wynajem, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji
Moduł 2
Jak rozpoznaje dobrą okazję
 • Poznasz moje sprawdzone metody badania rynku
 • Dowiesz się w jaki sposób określam koszty ewentualnego remontu i dodatkowego wyposażenia
 • Sprawdzony proces jak rozpoznaje prawdziwe okazje
blank
blank
Moduł 3
Jak szukam mieszkania na wynajem
 • W jaki sposób szukam mieszkania na wynajem i na jakie elementy zwracam szczególną uwagę
 • Jak kupuje mieszkania z udziałem pośrednika
 • Jak sprawiam, aby pośrednicy dostarczali mi najbardziej atrakcyjne oferty
Moduł 4
Kreowanie okazji
 • Jakie zabiegi stosuje, aby maksymalnie podnieść stawki wynajmu
 • Jak przeprowadzam oszczędny remont, aby zwiększyć wartość moich nieruchomości
 • Jak dokonuje zbiorowego zakupu całego budynku
blank

Otrzymasz dostęp to Strefy Użytkownika chronionej hasłem:

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Sprawdzone techniki, które nauczą 
Cię zarządzania finansami

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

blank

O Twoim Trenerze:

blank

Alicja Flicińska

Nazywam się Alicja Flicińska i jestem właścicielką biura "Personalne centrum nieruchomości" obsługującego inwestorów oraz profesjonalnego zarządzania najmem.


Jestem również profesjonalnym, licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.


W swojej karierze obsłużyłam transakcje na rynku nieruchomości na ponad 400 milionów złotych.


W tym szkoleniu pokażę Ci dokładnie te same techniki, których używam na co dzień, które pozwalają mi i moim klientem osiągać ponad przeciętne zyski.


Zapraszam Cię na szkolenie, które odmieniło życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie!

profile-pic
blank

Miałem przyjemność korzystać z usług doradczych Pani Alicji, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, na pewno udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki jej wsparciu. Polecam każdemu kto chciały inwestować w nieruchomości i potrzebuje merytorycznej pomocy w tej branży.

Paweł Bondalski przedsiębiorca, trener mentalny w sporcie i biznesie
blank

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

blank

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 14 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli dołączysz do Klubu i nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

Jak kupić okazyjne mieszkanie na wynajem

blank

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Jak kupić okazyjne mieszkanie na wynajem to bardzo obszerny i kompletny kurs multimedialny, który przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu...

Najczęściej zadawane pytania

P: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

O: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia.

Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

P: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.), PayPalem lub przelewem bankowym.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

P: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

O: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia "Jak kupić okazyjne mieszkanie na wynajem" już TERAZ!

blank

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

blank

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Alicja Flicińska © 2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>