Alicja Flicińska

MasterMind

Stworzyłam ten program, żeby pomóc osobom, które chcą zarabiać w branży nieruchomości, ale brakuje im wiedzy, konkretnych strategii:
– jak działać w czasach kryzysu,
– jak z łatwością pozyskiwać oferty poniżej wartości rynkowej,
– jak bezpiecznie i z zyskiem budować swój dochód pasywny,
jak ułożyć indywidualny plan działania na budowanie majątku,
jak przeprowadzać w sposób ciągły zarabiać na flipach generując 20-30% zyski

No product in this checkout page

Krok 1: Twoje dane

Pola oznaczone * są wymagane

Twoje produkty:

Produkt
Suma
Kwota 0.00 
Suma 0.00 

Krok 2: Metoda płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

Twój SILVER pakiet zawiera:

 • dwa razy w miesiącu szkolenie związane z inwestowaniem w nieruchomości przy użyciu platformy zoom lub nagranego szkolenia, które trwa 1-1,5 h. Spotkania i materiały będą udostępniane w co drugi wtorek o godzinie 18.

 • dwa razy w miesiącu sesja pytań i odpowiedzi
  Spotkanie grupowej sesji pytań i odpowiedzi z zakresu zagadnień omawianych na wtorkowych treningach przy użyciu platformy zoom i trwać będzie ok. 1 h. Spotkania odbywać się będą w czwartki o godz 12:00. Wszystkie spotkania będą nagrywane i dostępne na platformie szkoleniowej.

 • dedykowana grupa zamknięta
  Dedykowana grupa wsparcia na facebooku, gdzie będziesz mieć dostęp do innych członków Mastermindu oraz do mnie.

 • 1-dniowy zjazd integracyjny członków Mastermindu połączony ze szkoleniem dostosowanym do potrzeb grupy z zakresu inwestowania w nieruchomości lub umiejętności miękkich.

  Szkolenie odbędzie się w drugiej połowie roku w Poznaniu, bądź Warszawie. Informacja szczegółowa o terminach zostanie podana z przynajmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

 • 1-dniowy warsztat o negocjacjach w branży nieruchomości połączony z networkingiem i integracją.
  Szkolenie odbędzie się w drugiej połowie roku w Poznaniu, bądź Warszawie. Informacja szczegółowa o terminach zostanie podana z przynajmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

 • 4 spotkania online z moimi specjalistami (prawnikiem, inżynierem budownictwa, architektem, doradcą finansowych).
  Spotkania będą w ramach, co dwutygodniowego szkolenia we wtorki o godz. 18 na platformie szkoleniowej ZOOM. Trwać będą ok. 1-1,5 h.

 • pierwszeństwo do okazyjnych ofert nieruchomości poniżej wartości rynkowej 20-30% z przeznaczeniem na wynajem lub na flipa

Zobacz co mówią inni:

Miałem przyjemność korzystać z usług doradczych Pani Alicji, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, na pewno udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki jej wsparciu. Polecam każdemu kto chciały inwestować w nieruchomości i potrzebuje merytorycznej pomocy w tej branży.

Paweł Bondalski

Całe szczęście, że to Alicja przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu pierwszego mieszkania na wynajem, bo mógłbym zwyczajnie „wtopić”! To ona znalazła odpowiednie mieszkanie w dobrej lokalizacji i odpowiednim układzie pomieszczeń. Dzięki kompleksowej obsłudze i swoim znajomościom pomogła mi uzyskać kredyt na zakup i remont. Alicja załatwiła sprawną i profesjonalną ekipę remontową, więc moja wizyta w mieszkaniu była tylko(!) przed jego zakupem! Mieszkanie zostało odpowiednio urządzone, wyposażone i w końcu szybko wynajęte. Alicja zajęła się wszystkim od A do Z. Zaraz potem zakupiłem kolejne mieszkanie i podobny scenariusz. Dziś PCN zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z wynajmem. Mogę szczerze polecić Alicję jako fachowca w tym temacie.

Maciej Sztor

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

 • Chronimy Twoją prywatność.

 • 100% gwarancja satysfakcji

 • Twoje dane są bezpieczne.