Do 30 kwietnia 2020r. dostęp do Klubu będzie całkowicie bezpłatny, aby pomóc naszej społeczności przetrwać ciężki okres związany z pandemią koronawirusa.

Klub: Successful Investor Society

Zapraszam Cię do najważniejszej społeczności dla ludzi interesujących się inwestowaniem w nieruchomości.

Klub zrzesza zamkniętą społeczność inwestorów, którzy szukają najnowszych i najbardziej aktualnych technik inwestycyjnych. Jest on połączeniem wiedzy, grupy wsparcia, regularnych spotkań, warsztatów na żywo i prowadzonych przeze mnie analizy konkretnych przypadków.

Do 30 kwietnia dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych ofert dodatkowych.

Korzyści korzystania z Klubu:

Społeczność, którą pokochasz. Wszystko czego potrzebujesz, aby zostać skutecznym inwestorem...

Działaj

Najnowsza wiedza oraz merytoryczne wywiady z topowymi ekspertami z zakresu rynku nieruchomości. Ta wiedza sprawi, że łatwo i szybko osiągniesz rezultaty na których Ci zależy, ponieważ nie uczymy tylko teorii, sami jej używamy i jesteśmy praktykami… pokazujemy Ci, krok po kroku, jak sami inwestujemy.

Trenuj


Uczęszczaj na webinary na żywo, tylko dla uczestników Klubu, prowadzone przez Alicję Flicińską (jak również wybranych zewnętrznych ekspertów, którzy wiedzą o czym mówią) i poszerzaj swoje umiejętności.

Angażuj się


Zadawaj pytania, poznawaj nowych ludzi, wymieniaj się pomysłami z uczestnikami szkoleń na żywo. Dla aktywnych członków Klubu wliczony jest bilet na 2-dniowy warsztat z umiejętności miękkich dla inwestorów.

blank

Co czyni tĘ społeczność tak wyjątkową?

To dobre pytanie, a oto odpowiedź...

  • Możesz zadawać pytania, poznawać nowych ludzi, wymieniać się pomysłami z uczestnikami szkoleń na żywo. Dla aktywnych członków Klubu wliczony jest bilet na 2-dniowy warsztat z umiejętności miękkich dla inwestorów. Ponieważ w naszych szkoleniach bierze udział setki osób na pewno znajdziesz kogoś kto może Ci pomóc.
  • Żadne pytanie nie zostaje nie odpowiedziane. Jeżeli masz jakiś problem możesz podzielić się nim w naszej zamkniętej grupie wsparcia, która znana jest z pomocnych osób, którym zależy na Twoim sukcesie (pocieszą Cię gdy jesteś w dołku a także pogratulują osiągnięć, gdy zrealizujesz swoje cele).
  • Każdego miesiąca prowadzone są zamknięte webinary wsparcia tylko dla członków Klubu. Tam dostajesz dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy oraz jest to szansa, żeby zapytać o wszystko czego chcesz… dosłownie WSZYSTKO! Zostaniemy dopóki nie odpowiemy na wszystkie pytania. I to każdego miesiąca.

Gdy Dołączysz Do Klubu:

blank

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów (planów działania, wywiadów, case studies itp.), które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie najnowsze i najbardziej aktualne techniki inwestycyjne. Poznasz również szeroki wachlarz umiejętności miękkich, które moim zdaniem są kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie...

Znajdziesz tam dokładnie te same strategie, których używam, żeby pomóc moim klientom, którzy chcą zwiększyć zyski ze swoich nieruchomości oraz osiągać ponadprzeciętne zwroty z najmu.

Do 30 kwietnia dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych ofert dodatkowych.

Więc, co czyni te „Plany działania” tak niesamowicie wartościowymi?

My nie uczymy tylko teorii… pokazujemy Ci, krok po kroku, jak podjąć akcję i zacząć osiągać realne REZULTATY.

Pod koniec każdego materiału, masz gotową strategię inwestycyjną, techniki zwiększania zysków, sprawdzone metody powiększania wartości nieruchomości i dużo więcej co pozwoli Ci efektywnie inwestować swoje pieniądze.

profile-pic
Paweł Bondalski przedsiębiorca, trener mentalny w sporcie i biznesie

Miałem przyjemność korzystać z usług doradczych Pani Alicji, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, na pewno udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki jej wsparciu. Polecam każdemu kto chciały inwestować w nieruchomości i potrzebuje merytorycznej pomocy w tej branży.

Z czego składa się Klub?

Jest to najefektywniejszy i najszybszy sposób, aby zacząć zarabiać na rynku nieruchomości.

blank

Webinary i sesje Q&A

Każdego miesiąca prowadzimy zamknięte webinary wsparcia tylko dla członków Klubu podczas, których mamy interakcję i możesz angażować się używając czatu.

Podczas tych transmisji opowiadam na najczęściej zadawane pytania, analizuje konkretne przypadki klubowiczów i dzielę się wszystkimi nowościami.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu i ich zapisy są przechowywane, więc żadna sesja Cię nie ominie.

Plany działania i wywiady


Co miesiąc w Klubie pojawiają się nowe szkolenia z tematyki inwestowania, zarządzania najmem, zrządzania biznesem, negocjacji i wielu innych tematów, które sprawią, że zawsze będziesz wiedział co w tym momencie działa.

Są to te same strategie, których używam podczas moich inwestycji oraz żeby pomóc ludziom, którzy chcą bezpiecznie i przewidywalnie zainwestować swoje pieniądze.

blank

Do 30 kwietnia dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych ofert dodatkowych.

blank

Społeczność 

Chcę, żebyś był częścią grupy odnoszących sukcesy inwestorów. Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie dzielimy się najnowszymi strategiami dotyczącymi zakupu oraz sprzedaży mieszkań, konkretnych problemów, podniesieniu wartości nieruchomości, zarządzaniu najmem.

Jak wiesz to z kim spędzasz czas ma ogromne znaczenie, ponieważ Twoje środowisko jest silniejsze niż Twoja wola.

To jest twoje nowe środowisko, nowe grono znajomych, którzy Cię wspierają inspirują, i zmierzają w tym samym kierunku co Ty, w kierunku rozwoju i sukcesu życiowego.

blank

2-dniowy warsztat na żywo


Poznasz tam strategie, których nie możesz przeczytać na blogu… CZY kursie… CZY podczas webinaru lub Live’a na Facebooku. Są to informacje, którymi dziele się tylko za zamkniętymi drzwiami i które są podstawą późniejszych sukcesów wielu osób...


Podczas wydarzeń na żywo poznasz inne osoby, które dążą w tym samym kierunku co Ty, a być może nawet rozpoczniesz z kimś współpracę.

profile-pic
Maciej Sztor

Współpracę z Alicją Flicińską zacząłem około 5 lat temu. Zaczynałem wówczas od zera w temacie nieruchomości. Odbyłem kilka szkoleń i byłem zdecydowany by kupić jak najszybciej jakieś mieszkanie i stać się szczęśliwym posiadaczem mieszkania na wynajem i czerpać z niego czyste zyski... Poznałem Alicję podczas jednego ze szkoleń. Przyznam, że miałem wówczas trochę inną wizję mojego inwestowania, bo chciałem to zrobić po swojemu - i całe szczęście, że to Alicja przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu pierwszego mieszkania na wynajem, bo mógłbym zwyczajnie "wtopić"! To ona znalazła odpowiednie mieszkanie w dobrej lokalizacji i odpowiednim układzie pomieszczeń. Dzięki kompleksowej obsłudze i swoim znajomościom pomogła mi uzyskać kredyt na zakup i remont. Alicja załatwiła sprawną i profesjonalną ekipę remontową, więc moja wizyta w mieszkaniu była tylko(!) przed jego zakupem! Mieszkanie zostało odpowiednio urządzone, wyposażone i w końcu szybko wynajęte. Alicja zajęła się wszystkim od A do Z. Zaraz potem zakupiłem kolejne mieszkanie i podobny scenariusz.

Dziś PCN zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z wynajmem.

Mogę szczerze polecić Alicję jako fachowca w tym temacie.

blank

"

Kilka słów o mnie...


Jestem właścicielką biura "Personalne centrum nieruchomości" obsługującego inwestorów oraz profesjonalnego zarządzania najmem. Jestem również profesjonalnym, licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.

W swojej karierze obsłużyłam transakcje na rynku nieruchomości na ponad 400 milionów złotych.


W Klubie pokażę Ci dokładnie te same techniki, których używam na co dzień, które pozwalają mi i moim klientem osiągać ponad przeciętne zyski.


Alicja Flicińska - profesjonalna inwestorka w nieruchomości

Dołącz do Klubu Successful Investor Society

Jeżeli mam osiągnąć moją misję zbudowania największej w Polsce społeczności ludzi, którzy interesują się inwestowaniem w nieruchomości, potrzebuję abyś Ty osiągnął sukces... Nie mogę zrealizować swojego celu, bez pomocy Tobie w osiągnięciu Twoich celów!
W ten sposób obie strony będą na wygranej pozycji.

Do 30 kwietnia dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych ofert dodatkowych.

Alicja Flicińska © 2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>